Współpracuj z nami

Współpracuj z nami

Poszukujemy startupów, które dysponują co najmniej prototypem swojego rozwiązania i mają potencjał do wdrożenia tego rozwiązania w Grupie PGE. Dla takich firm Akcelerator PGE będzie najlepszym partnerem w rozwoju.

Jakich projektów szukamy?

 

ok

Twój projekt jest rozwijany przez silny zespół

Chcemy pracować z pasjonatami i specjalistami w swojej dziedzinie. Twój zespół nie musi znać się na wszystkim. Oczekujemy jednak, że macie świadomość swoich mocnych i słabych stron w zakresie kompetencji biznesowych i technologicznych, a także jesteście otwarci na rozwój zespołu, jeśli będzie to niezbędne, by rozwinąć i wdrożyć projekt.

ok

Twój projekt ma przewagę nad rozwiązaniami dostępnymi na rynku

Zależy nam na tym, aby angażować nasze zasoby (zespół i infrastrukturę) w projekty, które mają charakter innowacyjny. Jeśli rozwiązanie istnieje już na rynku, jednak w wykonaniu Twojego zespołu wnosi dodatkową wartość i ma przewagę nad innymi rozwiązaniami, zgłoś je do nas.

ok

Twój projekt jest co najmniej prototypem gotowym do pilotażu

Nie interesują nas same koncepcje i pomysły. Szukamy rozwiązań, które funkcjonują już w wersji testowej (np. prototyp lub MVP), a ich zasadność została potwierdzona we wstępnych badaniach.

ok

Twój projekt ma potencjał wdrożeniowy w ramach Grupy PGE

Jesteśmy częścią Grupy PGE, dlatego jesteśmy szczególnie zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarach, które zostały przyporządkowane do poszczególnych elementów łańcucha wartości naszej Grupy.

pgeventures_site