Proces akceleracji

Proces akceleracji

Akcelerator PGE realizuje proces akceleracji w dwóch formułach – konkursowej i ciągłej. Przyglądamy się rynkowi nowoczesnych technologii i jesteśmy częścią ekosystemu startupów po to, aby zapraszać do współpracy najlepsze rozwiązania z potencjałem wdrożeniowym w Grupie PGE.

Bez względu na wybraną formułę – proces akceleracji składa się z tych samych etapów. Sprawdź poniżej, jak możemy nawiązać współpracę. 

 

wykres

Rozwijamy współpracę

Zakładamy różne modele współpracy po zakończeniu procesu akceleracji, m.in. po udanym pilotażu istnieje możliwość zakupu Twojego rozwiązania i wdrożenia w pełnej skali. W przypadku wypracowania nowej koncepcji produktu, możemy być Twoim partnerem biznesowym w jego dalszym rozwoju.

augmented-reality-1-.png

Realizujemy wspólnie pilotaż rozwiązania w środowisku PGE

W ciągu kilku miesięcy trwania projektu pilotażowego, sprawdzamy rozwiązanie w warunkach operacyjnych w środowisku rzeczywistym Grupy PGE. Wszystko po to, aby sprawdzić, czy jest perspektywa wdrożenia rozwiązania na szerszą skalę.

pad

Testujemy rozwiązanie

Sprawdzamy możliwość integracji rozwiązania z naszą infrastrukturą i systemami, np. w przypadku projektów z obszaru ICT – analiza pod kątem bezpieczeństwa aplikacji, a w przypadku nowej technologii – analiza kompatybilności technologii z już wykorzystywanym rozwiązaniem.

spinacz

Łączymy startup z biznesem i dopasowujemy rozwiązanie do potrzeb Grupy PGE

Potwierdzamy z właścicielem biznesowym w wybranej spółce z Grupy PGE zainteresowanie przeprowadzeniem projektu pilotażowego we współpracy ze startupem.

lupa

Analizujemy potencjał wdrożeniowy projektu

Zespół Akceleratora PGE dokonuje wstępnej analizy Twojego projektu. Weryfikujemy potencjał wdrożenia rozwiązania z wybraną linią biznesową z Grupy PGE.

formularz

Zgłaszasz projekt

Wypełniasz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i opisujesz w nim wszystkie paramenty Twojej propozycji. Zrób to tak, abyśmy mieli podstawy do podjęcia decyzji i mogli ocenić czy mamy szanse na wspólny wzrost, a także czy istnieje potencjał wdrożenia Twojego rozwiązania w naszym środowisku.

pgeventures_site