Jaką dajemy wartość

Jaką dajemy wartość

 

 

wtyczki

Dopasowanie rozwiązania

Twoje rozwiązanie otrzymuje swojego opiekuna i właściciela biznesowego w zespole Grupy PGE. Wspólnie z Twoim zespołem, dążymy do stworzenia produktu lub usługi dopasowanych do potrzeb klienta.

glowa

Pilotaż technologii lub rozwiązania

Pozwalamy Twojemu rozwiązaniu ożyć w infrastrukturze, systemach IT lub procesach organizacyjnych Grupy PGE. Zyskasz potwierdzenie jego efektywności i skuteczności w dużym przedsiębiorstwie.

gotówka

Pierwszy klient

Możemy stać się Twoim pierwszym dużym klientem, który nie tylko korzysta, ale i wspiera wzrost Twojego startupu, a także pomaga wprowadzić Twoje rozwiązanie na wyższy poziom rozwoju.

fabryka

Dostęp do infrastruktury

Umożliwiamy przeprowadzenie testów technologicznych na infrastrukturze przemysłowej w spółkach Grupy PGE. Wszystko po to, by zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie było jak najlepiej dostosowane do standardów i oczekiwań, a sam pilotaż potwierdził innowacyjność rozwiązania.

zarówka

Dostęp do wiedzy i zasobów

PGE od lat rozpoznaje potrzeby swoich klientów.  W tej chwili obsługujemy blisko 5 milionów gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Możemy wspólnie wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenia z korzyścią dla rozwijanego projektu.

osoba

Indywidualne podejście

Do każdego startupu podchodzimy indywidualnie. Nie realizujemy otwartych warsztatów edukacyjnych, ale organizujemy dedykowane warsztaty wewnętrzne z ekspertami technologicznymi i mentorami do każdego rozwiązania indywidualnie.

linijka

Eksperci technologiczni

W skład naszego zespołu wchodzą eksperci i praktycy w wielu dziedzinach związanych z naszą branżą, czyli m.in. działających w obszarach wydobycia surowców, wytwarzania i dystrybucji energii elektrycznej, sprzedaży usług, systemów IT i wielu innych. Po rozpoczęciu współpracy otrzymujesz możliwość skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia.

rozmowa

Mentoring biznesowy

Zapewniamy Ci dostęp do specjalistów i praktyków, którzy przeprowadzą Cię przez specyfikę naszego biznesu i branży. Dzięki nim poznasz dużą organizację od środka i lepiej zrozumiesz nasze potrzeby biznesowe. To bezcenna wiedza na przyszłość – dla dowolnego przedsięwzięcia, którego podejmie się Twój zespół.

forsa

Kolejne rundy finansowania

Finansujemy projekt pilotażowy i zapewniamy niezbędne zasoby do jego przeprowadzenia w Grupie PGE. Jeśli po pilotażu będziesz potrzebować dodatkowych środków na wzrost, pozyskanie inwestora lub wsparcie w skalowaniu biznesu – jesteśmy w stanie Ci pomóc i przygotować do pozyskania rundy inwestycyjnej.

pgeventures_site