Aktualności

Najnowsze informacje na temat PGE Ventures

Aktualności

30/10/2017

PGE Ventures poszukuje startupów, które pomogą utylizować uboczne produkty spalania w aktywach Grupy PGE

PGE Ventures we wrześniu wystartowało z programem scoutingowym, którego celem jest wyłowienie z rynku najbardziej perspektywicznych startupów. Fundusz szczególnie zachęca do aplikowania startupy technologiczne, które mogą pochwalić się ciekawymi pomysłami na zagospodarowanie popiołów i innych ubocznych produktów spalania (UPS), przede wszystkim gipsu syntetycznego.

Więcej »

15/09/2017

Przykładowy model finansowy dla start-upów dostępny do pobrania!

PGE Ventures zaprasza do zapoznania się z przykładowym modelem finansowym, który może pomóc aplikującym start-upom wycenić swój projekt.

Więcej »

05/09/2017

PGE Ventures uruchamia program scoutingowy dla start-upów

PGE Ventures ogłasza rozpoczęcie naboru start-upów do Progrmu Scoutingowego. Celem Programu jest dotarcie do jak najszerszej grupy docelowej oraz wyselekcjonowanie z niej przedsiębiorstw najlepiej odpowiadających na potrzeby biznesowe Funduszu oraz całej Grupy Kapitałowej PGE.

Więcej »

Konferencja prasowa: Inauguracja działalnosci PGE Ventures

22/08/2017

PGE Ventures rozpoczyna współpracę z Fundacją Startup Poland

PGE Ventures, realizując strategię Grupy PGE, w której szczególne miejsce zajmuje poszukiwanie nowych źródeł przychodu oraz innowacyjność, nawiązało partnerstwo strategiczne z Fundacją Startup Poland.

Więcej »

Inauguracja działalności PGE Ventures

22/06/2017

Inauguracja działalności PGE Ventures

Dnia 22 czerwca 2017 r., na Stadionie Narodowym odbyła się uroczysta inauguracja działalności funduszu PGE Ventures. Strategię działania funduszu przedstawił Piotr Czak - prezes spółki

Więcej »